Karol Sevilla a její život v Argentině

0
3781

Hlavní představitelka v seriálu Soy Luna Karol Sevilla se rozpovídala pro internetový magazín Teleshow o tom, jaký je její život v Argentině.

„Co mě překvapilo nejvíc v Argentině je kultura a lidé. To je to, co se mi líbilo, protože to ve mně budí pocit toho, jako bych od první chvíle byla doma v Mexiku“ řekla Karol Sevilla (17) Tatianě Schapiro v exkluzivním rozhovoru pro Teleshow.

Mexická herečka a hvězda Soy Luny hovořila o svém životě v Buenos Aires, kde se usadila, aby zaznamenala úspěch mezi mládeží a startuje tak třetí řadu úspěšného seriálu.

„Tady jsem se s novými přáteli. Mnoho lidí mě přijalo mezi sebe. To, co se potřebuji naučit je tanec tango.“, uznala herečka, která rovněž odhalila, jaký měla první dojem ze svých fanoušků.

Když jsem viděla, že mě objali a začali plakat, první věc, na kterou jsem pomyslela, byla: “Co jsem ti udělala?”,”Proč pláčeš?” Ale po čase jsem je pochopila. Co kdybyste na ulici zrovna potkali svého idola? Budete také štěstím bez sebe.

Protagonistka Soy Luny opustila své rodné Mexiko, aby odcestovala do Buenos Aires společně se svou matkou – která ji doprovází všude. Toto znamenalo radikální změnu v jejím životě, když přestala vidět své přátele, stejně tak jako svého bratra a otce: “Teď mě můj tatínek navštěvuje na pár dní a někdy přijde i můj bratr. Velmi často si společně telefonujeme a vždycky vyzvýdá co se v Soy Luně stane.”

“Nevím, kdy budu zpátky v Mexiku, ale prozatím  se soustředím na novou řadu, je tu spousta překvapení, neuvěřitelný příběh, nové postavy a spousta hostů” řekla Karol.

Karol také zdůraznila bezpodmínečnou podporu své rodiny, když se kvůli svému snu rozhodla “zabalit” a odcestovat do Argentiny. Závěrem ujistila, že kdyby nebyla herečkou, chtěla by být fotografkou, která by cestovala po celém světě.

Tento rozhovor byl vysílán přímo na Facebooku Teleshow:

EN VIVO | Entrevista a Karol Sevilla en TeleShow

EN VIVO | Entrevista a Karol Sevilla en TeleShow http://infob.ae/2xZf4WV

Zveřejnil(a) TeleShow dne 4. říjen 2017

Zdroj: Teleshow

Warning: A non-numeric value encountered in /disk_1/www/cz/soyluna/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009