Karol Sevilla: „Být součástí rodiny Disney je čest, cítím se velmi šťastná“

0
3240

Představitelka Luny Valente Karol Sevilla poskytla rozhovor pro španělský televizní magazím FORMULATV.com. Co na sebe Karol prozradila v rozhovoru?

Herečka přiznává, že jedno z jejích největších obav při plánování role Luna Valente v seriálu byl ten, že neuměla bruslit.

Od té doby co se na celosvětovým televizním programu Disney Channel započal vysílat argentinský seriál Soy Luna, tak se protagonistka Karol Sevilla stala jednou z dívčích tváří Disney. Aktuálně zanedlouho započne natáčení třetí řady tohoto oblíbeného seriálu, v České republice započne česky dabovaná druhá řady již 18. září.

Mexičanka Karol Sevilla si již zahrála několik rolí v různým úspěšných argentinský telenovel, například roli Clary v La rosa de Guadalupe. Nicméně skutečná popularita přišla až díky seriálu Soy Luna. Karol potvrzuje v rozhovoru prpo FormulaTV, že je nesmírně vděčná svým fanoušků za všechnu podporu a lásku, kterou ji dávají. Ujmout se role Luny Valenteové byl pro ní skutečně velká výzva.

Foto: FormulaTV.com

Jaké to je být tváří Disney s pocitem, že mnoho fanoušků si koupí batohy a jiné věci Soy Luna s tvým obličejem?

“Být součástí rodiny Disney je čest, cítím se velmi šťastná a všichni jsou velmi přátelští. Je to velmi potešující vidět svou tvář na merchandisingu. Fanoušci jsou super, jsem velmi vděčná za to, že takhle oceňují seriál po celém světě.”

Když jsi byla malá a byla jsi fanouškem Disney Channel, sledovala jsi například seriál Floricienta (2004-2005) či Violettu (2012-2015)?

“Když jsem byla malá, vždy jsem sledovala Disney Channel. Nejoblíbenější pro mě byli “Kouzelníci z Waverley Place” nebo “Sladký život Zacka a Codyho”. Nejoblíbenější herečkou byla pro mě Selena Gomez.”

Mysleli jste, že Soy Luna nebude mít takový úspěch jako skončená Violetta?

“Ano, předčilo to naše očekávání. Je to něco něco neuvěřitelného. Jsme velmi vděční našim fanouškům.”

Martina Stoessel (Violetta) pvícekrát prohlásila, že je fanouškem Soy Luny. Myslíte, že existuje možnost setkání Soy Luny a Violetty?

“Samozřejmě, stalo se tak ve 40. epizodě druhé řady. Je super vidět, že se to uskutečnilo a hlavně je to skvělým dárkem pro všechny fanoušky Violetty.”

V obou řadách Soy Luny se zpívá a tancuje na bruslích. Která výzva byla pro tebe největší, byl tam nějaký problém?

“Mou největší výzvou je to, když musím zpívat, tančit a bruslit současně.”

Jaké byly tvoje největší obavy, když si kvůli tomuhle seriálu musela opustit svou zemi?
“Za prvé to byl strach, že jsem si myslela, že nebudu schopna přizpůsobit se nové kultuře.Že nezvládnu to pracovní tempo. Ale nakonec to bylo všechno skvělé. Za druhé to byl strach ze selhání, protože každý tu měl už spoustu zkušeností. Byla jsem velmi nervózní, že nebudu schopna bruslit, ale nakonec se vše podařilo a já jsem velmi šťastná.”
V obsazení Soy Luny je také španělská herečka Ana Jara (Jim), jaký s ní máte vztah?
“Už se známe velmi dobře, její charakter se teprve v eriálu projeví.  Je to velmi talentovaná a fenomenální herečka. Vždycky mluví o rodném Španělsku a nemůže se dočkat, aby mi to tam příští rok ukázala s veškerou prohlídkou.”
Na jakých televizních projektech se chcete podílet v budoucnu?
Právě teď jsem plně zaměřenená jen na natáčení seriálu Soy Luna. Otázka budoucnosti je velmi vzrušující a já se nemohu dočkat, až se začne natáčet třetí řada. Ještě jsem neměla možnost přečíst si scenář, ale fanoušci si třetí řadu určitě zamilují.

Warning: A non-numeric value encountered in /disk_1/www/cz/soyluna/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009