Povánoční aktualizace na webu, soutěž o předplatné a povánoční soutěž

0
1911

Jak jste si asi všimli, žádná vánoční soutěž nebyla. Bohužel to bylo dáno nedostatkem volného času v prosinci kvůli pracovním povinnostem. Ale nebojte, o soutěž určitě nepřijdete! Hned v průběhu prvního týdne v lednu spustíme povánoční soutěž, kde si budete moct vyhrát dárky seriálu Soy Luna.

Další informace se týká měsíční soutěže o roční předplatné časopisu Soy Luna. To se mění na půlroční předplatné. Bohužel je tomu tak. Vydavatel časopisu Soy Luna v České republice, společnost Egmont již nebude akceptovat z důvodu nízkého zájmu o tento časopis roční předplatné.

Aktuálně se vydavatel totiž rozhoduje, jestli ve vydávání časopisu pokračovat. Proto umožnil jen předplatné na období půl roku a my toto musíme respektovat.

Za listopad vyhrála předplatné Sophie, ta však předala výhru Tereze C. A již počátkem ledna budeme znát vítěze dalšího předplatné, na období půlroku.

Bohužel jsme v prosinci web hodně zanedbávali, takže v následujících dnech budeme věnovat úsilí aktualizaci webu, nefunkčních dílů apod.

Věřím, že jste si Vánoce užili a že se již nemůžete dočkat nových dílů Soy Luny :).


Warning: A non-numeric value encountered in /disk_1/www/cz/soyluna/www/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1009